O FIRMIE

Witam serdecznie nazywam się Piotr Stęplewski i jestem założycielem firmy 360-Design – stosunkowo młodej firmy, powstałej na bazie mojego kilkuletniego doświadczenia na rynku informatycznym oraz fotograficznym. Moje projekty są tworzone na najnowszym oprogramowaniu oraz na skalibrowanym sprzęcie, co daje mi wysoką jakość usług oraz pełne odwzorowanie barw w druku.

Firma 360-Design rozwija obecnie trzy główne gałęzie swojej działalności:

  • Fotografia

    Wirtualne wycieczki, fotografia produktów 360, fotografia okolicznościowa

  • Projekty graficzne

    Projektowanie logo, wizytówek, ulotek, całej identyfikacji wizualnej etc,

  • Technologie internetowe

    Tworzenie i obsługa stron internetowych, od stron wizytówek, aż po serwisy internetowe i sklepy.

Posiadam niezbędne zaplecze sprzętowe oraz wiedzę do wykonywania najbardziej zaawansowanych projektów.  Pozwala mi to na stworzenie nowoczesnych i zoptymalizowanych pomysłów. Swoją działalność opieram na uczciwości i profesjonalnym wykonaniu usług. Liczy się dla mnie stały rozwój oraz pełna satysfakcja mojego klienta.

Na stronie nie znajdą państwo cennika usług, ponieważ każde zlecenie traktuję indywidualnie. Moim priorytetem jest najwyższa jakość wykonywanej usługi w atrakcyjnej dla Państwa cenie. W sprawie wyceny proszę o kontakt email lub telefoniczny. Telefonicznie można się ze mną kontaktować zawsze w godzinach 8.00-20.00 – z pewnością nikogo nie pozostawię bez fachowej porady lub natychmiastowej interwencji. Głównie moim terenem działania jest woj. Łódzkie , ale jestem daleki od ograniczania się od miejsca świadczonej usługi.  

Wychodząc naprzeciw wymaganiom moich  klientów staram się podążać za coraz to bardziej rozwijającą się technologią  i podążać za trendami rynkowymi. W przyszłości chciałbym rozwijać swoją firmę oraz robić wirtualne wycieczki z wysokości  poprzez użycie zdalnie sterowanego hexacoptera.

Zapraszam do zapoznania się z Moją ofertą oraz portfolio.